675. Ülőgarnitúra, 3 db-os
magyar, 19. sz. második fele, fenyőfa alapon topolyafa borítással, intarziás díszítéssel
kanapé: 89*170*60 cm, 2 db fotel: 88,5*66,5*68 cm