709. Kandalló óra
Bécs, 19. sz. közepe, negyedütős szerkezet, fenyőfa alapon diófa borítású tokban, faragott, aranyozott lábakon, öntött sárgaréz veretekkel, tetején aranyozott bronz lovagfigurával, kulcs nélkül, számlap kis sérüléssel, üveg hiányzik, működőképes
m: 60 cm