216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Kandalló óra

709. Kandalló óra

Bécs, 19. sz. közepe, negyedütős szerkezet, fenyőfa alapon diófa borítású tokban, faragott, aranyozott lábakon, öntött sárgaréz veretekkel, tetején aranyozott bronz lovagfigurával, kulcs nélkül, számlap kis sérüléssel, üveg hiányzik, működőképes

m: 60 cm