713. Szecessziós asztali óra
osztrák, 20. sz. eleje, ún. "néma óra", aranyozott sárgaréz tokban, arab számos, percbeosztásos porcelán számlappal, márvány talapzaton kis sérüléssel,működik
m: 44 cm