216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Szecessziós asztali óra

713. Szecessziós asztali óra

osztrák, 20. sz. eleje, ún. "néma óra", aranyozott sárgaréz tokban, arab számos, percbeosztásos porcelán számlappal, márvány talapzaton kis sérüléssel,működik

m: 44 cm