216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Krisztus összeroskad a kereszt alatt

35. Führich, Josef von (1800-1876) után, 19. sz. első fele

Krisztus összeroskad a kereszt alatt

olaj, vászon

90,5*70,5 cm

j.n. ho. német nyelvű felirattal és Nr. 7. jelzéssel