111. Pentelei Molnár János (Dunapentele, 1878 - Békésgyula, 1924)
Csendélet díszkancsóval
olaj, vászon
121*91 cm
j.j.l.: Pentelei Molnár; ho.: kiállítási cédula 1916/17