216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Csendélet díszkancsóval

111. Pentelei Molnár János (Dunapentele, 1878 - Békésgyula, 1924)

Csendélet díszkancsóval

olaj, vászon

121*91 cm

j.j.l.: Pentelei Molnár; ho.: kiállítási cédula 1916/17