216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Női íróasztal

707. Női íróasztal

osztrák, 19. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa borítással, lenyíló írólapja mögött 4 kis fiókkal (egyik pótolt), öntött bronz veretekkel, lábain faragott díszítéssel, 1 db kulccsal, sérült

92*78*53 cm