216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Keresztelő Szent János, 1627

49. Német festő

Keresztelő Szent János, 1627

olaj, fa

31*23 cm

j.n. ho.: latin nyelvű felirattal és 1627-es dátummal

sérült