216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Kandalló óra kandeláber párral

705. Kandalló óra kandeláber párral

francia, 19. sz. vége, festett fajansz óra- és vázatestek, aranyozott sárgaréz szerelékkel, arab számos, percbeosztásos számlap, ingával, kulccsal, ingarugó törött, működőképes

m: 64 - 71 cm