216. Régi mesterek és 19. századi festmények > "Patrona Hungariae", a Magyarok Nagyasszonya az Árpád-házi szentekkel

39. Magyar festő, 18. sz.

"Patrona Hungariae", a Magyarok Nagyasszonya az Árpád-házi szentekkel

olaj, vászon

120*70 cm

egykorú keretben