216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Mária a gyermek Jézussal és Keresztelő Szent Jánossal

23. Raffaello Santi után, 1700 körül

Mária a gyermek Jézussal és Keresztelő Szent Jánossal

olaj, vászon

110*86 cm

j.n. b. és j.f.: felirat és címer