216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Képóra

660. Képóra

osztrák, 19. sz. közepe, faragott, aranyozott ökörszemes keretben, olaj, fémlemez, Mária Terézia a magyar főnemesek körében, jelzett középen: Vogel, működőképes szerkezet

72*88 cm