216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Szent György legyőzi a sárkányt

41. Fernandez, Francisco (Madrid, 1605 - Madrid, 1651)

Szent György legyőzi a sárkányt

olaj, vászon

246*191,5 cm

19. sz.-i faragott és aranyozott díszkeretben