216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Folyópart alakokkal, 1821

103. Dupressoir, Francois Joseph (Párizs, 1800 - 1859)

Folyópart alakokkal, 1821

olaj, vászon

33,5*40,5 cm

j.j.l.: Dupressoir 1821