216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Pihenő lovasok a fogadónál

105. Lang, A. jelzéssel, 18. sz.

Pihenő lovasok a fogadónál

olaj, vászon

75*104 cm

j.k.l.: A. Lang

sérült