755. Zenegép
francia, 19. sz. vége, intarzia díszítésű és fekete lakkfestett tokban, 6 dallamot játszó, működő sárgaréz és acél szerkezet (köztük 2 db magyar vonatkozású szám), jelzett: Marque de Fabrik No. 8506
42,5*18,5*12,5 cm