216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Zenegép

755. Zenegép

francia, 19. sz. vége, intarzia díszítésű és fekete lakkfestett tokban, 6 dallamot játszó, működő sárgaréz és acél szerkezet (köztük 2 db magyar vonatkozású szám), jelzett: Marque de Fabrik No. 8506

42,5*18,5*12,5 cm