216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Pihenő katonák

102. Flamand festő, 17. sz. vége

Pihenő katonák

olaj, vászon

57,5*91,5 cm

Proveniencia: Luzsinszky Pál gyűjteményéből; ho.: felirat