216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Vitrin

744. Vitrin

osztrák, 19. sz. vége, feketére pácolt fa, sárgaréz berakással és veretekkel, oldalt nyíló ajtókkal, 1 db kulccsal

185*108*47 cm