216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Kaukázusi "Kuba Shirván" szőnyeg

772. Kaukázusi "Kuba Shirván" szőnyeg

19. sz. vége, gördesz csomózás, kopott, sérült

275*129 cm