216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Írószekreter

671. Írószekreter

Itália, 18. sz., fenyőfa alapon diófa borítással, eredeti és pótolt zárszerkezetekkel, lenyíló írólapja mögött 4 fiókkal, 2 titkos fiókkal és rekesszel, későbbi javításokkal

234*93*56 cm