216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Asztali csendélet gyümölcsökkel

114. Holland festő, 19. sz.

Asztali csendélet gyümölcsökkel

olaj, fa

59*76,5 cm

j.j.l.: J. Van So... (töredékes)