216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Szekrény

678. Szekrény

Kína, 1900 körül, tölgyfa alapon diófa borítással, festett csont és gyöngyház díszítéssel, oldalán domborított papírmasé lap, ajtón jelzetlap és egy oldal elem hiányzik, kis sérüléssel, Sárdy János operaénekes hagyatékából

181*102*43 cm