216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Női portré, 1887

120. Barabás Miklós (Kézdimárkosfalva, 1810 - Budapest, 1898)

Női portré, 1887

olaj, vászon

74*58 cm

j.j.l.: Barabás M. 1887

Báv 85. aukció