216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Óraláncos férfi, 1840

116. Gyurkovics Károly (Pest, 1810 - Budapest, 1872)

Óraláncos férfi, 1840

olaj, vászon

90*72 cm

j.b.l.: Gyurkovics C. 1840