700. Zsúrkocsi
magyar, 20. sz. eleje, pácolt bükkfa, négy oldalán nyitható csiszolt üveg berakású lapokkal, görgőkön, kis sérüléssel, Sárdy János operaénekes hagyatékából
70*76*47 cm