216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Zsúrkocsi

700. Zsúrkocsi

magyar, 20. sz. eleje, pácolt bükkfa, négy oldalán nyitható csiszolt üveg berakású lapokkal, görgőkön, kis sérüléssel, Sárdy János operaénekes hagyatékából

70*76*47 cm