216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Jelenetek Assisi Szent Ferenc életéből - párkép

47. Osztrák festő, 19. sz.

Jelenetek Assisi Szent Ferenc életéből - párkép

olaj, vászon kartonra ragasztva

39*19,5 cm

az egyik faragott neogótikus keretben