216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Kétajtós szekrény

638. Kétajtós szekrény

német, 18. sz., fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa és paliszander intarziával, faragott és esztergált díszítéssel, eredeti zárszerkezettel, sérült

199*204*67 cm