66. Dyck, Anthonis van (1599 - 1641) után, 19. sz.
Georg Petel portréja
olaj, vászon
70*54 cm
j.n. ho.: bécsi árverési címke és restaurálási bélyegző
Sárdy János operaénekes hagyatékából, Anthonis van Dyck műve az Alte Pinakothek-ban található