216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Georg Petel portréja

66. Dyck, Anthonis van (1599 - 1641) után, 19. sz.

Georg Petel portréja

olaj, vászon

70*54 cm

j.n. ho.: bécsi árverési címke és restaurálási bélyegző

Sárdy János operaénekes hagyatékából, Anthonis van Dyck műve az Alte Pinakothek-ban található