216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Falióra

706. Falióra

Párizs, 19. sz., felesütős szerkezet, aranyozott bronz tok, jelzett: "Cherez á Paris", római és arab számos, percbeosztásos zománc számlap, működőképes, inga nélküli, tisztításra szoruló szerkezet

m: 72 cm