710. Kandalló óra
osztrák, 19. sz. első fele, negyedütős szerkezet, sárgaréz és festett zománc számlappal, mahagóni borítású tokban, részben tusfestett és faragott, aranyozott díszítéssel, inga hiányzik, működőképes
m: 60 cm