216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Padláda

617. Padláda

olasz, 19. sz., diófa, faragott és aranyozott figurális és ornamentális díszítéssel, sérült, Sárdy János operaénekes hagyatékából

116*182*50 cm