216. Régi mesterek és 19. századi festmények
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-418]
[419-438]
[439-458]
[459-478]
[479-498]
[499-518]
[519-538]
[539-558]
[559-578]
[579-598]
599-618
[619-638]
[639-658]
[659-678]
[679-698]
[699-718]
[719-738]
[739-758]
[759-778]
[779-784]
Rigual, Pedro Ramon Jose
Kleopátra
599. tétel
Borsos Miklós
Olvasó nő, 1985
600. tétel
Kovács Margit
Halász
601. tétel
Kovács Margit
Korsós lány
602. tétel
Kovács Margit
Kisinas
603. tétel
Kovács Margit
Babázó
604. tétel
Kovács Margit
Az első ABC
605. tétel
Kovács Margit
Madaras tál
606. tétel
Örkényi Strasser István
Leány büszt
607. tétel
Kovács Margit
Lány virággal
608. tétel
Kovács Margit
Korsós lány
609. tétel
Kovács Margit
Cseresznyeevő kislány
610. tétel
Kovács Margit
Haját fonó lány, 1966
611. tétel
Kovács Margit
Esőleső
612. tétel
Kovács Margit
Nővérek
613. tétel
Kovács Margit
Virágszedő
614. tétel
Medgyessy Ferenc
Súroló asszony
615. tétel
Tálalószekrény
Itália, 1800 körül, tömör diófa, sárgaréz húzógombokkal és zsanérokkal, 20. századi alakítással
616. tétel
Padláda
olasz, 19. sz., diófa, faragott és aranyozott figurális és ornamentális díszítéssel, sérült, Sárdy János operaénekes hagyatékából
617. tétel
Láda
Itália, 16. sz., tömör diófa, faragott díszítéssel, címerábrázolással, kovácsoltvas fogantyúkkal, 1 db kulccsal
618. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-418]
[419-438]
[439-458]
[459-478]
[479-498]
[499-518]
[519-538]
[539-558]
[559-578]
[579-598]
599-618
[619-638]
[639-658]
[659-678]
[679-698]
[699-718]
[719-738]
[739-758]
[759-778]
[779-784]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS