216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Láda

618. Láda

Itália, 16. sz., tömör diófa, faragott díszítéssel, címerábrázolással, kovácsoltvas fogantyúkkal, 1 db kulccsal

64*183*60 cm