43. Bruggen, Jan van der (Brüsszel, 1649 - ?)
Ecce Homo
színezett rézmetszet, papír
310*220 mm
j.j.l.: G. Borowsky ex., j.b.l.: Van der Bruggen Jan et Richtensi Viennae
18. sz.-i keretben, sérült