216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Ecce Homo

43. Bruggen, Jan van der (Brüsszel, 1649 - ?)

Ecce Homo

színezett rézmetszet, papír

310*220 mm

j.j.l.: G. Borowsky ex., j.b.l.: Van der Bruggen Jan et Richtensi Viennae

18. sz.-i keretben, sérült