216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Anya és gyermeke szolgálólánnyal, 1790 körül

78. Braun, Josef Adam (1748 - 1827)

Anya és gyermeke szolgálólánnyal, 1790 körül

olaj, vászon

45,5*37 cm

j.b.l.: A. Braun f. (a ládán)