216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Alexandriai Szent Katalin

33. Fetti, Domenico után, 1800 körül

Alexandriai Szent Katalin

olaj, vászon

64*50 cm

Domenico Fetti műve a firenzei Palazzo Pittiben látható