216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Psziché és Vénusz Ámorral és szatírokkal

27. Varotari, Alessandro után, 19. sz.

Psziché és Vénusz Ámorral és szatírokkal

olaj, vászon

106*134 cm

Varotari műve a genovai Palazzo Durazzo Pallaviciniben található