216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Gyümölcscsendélet

115. Osztrák vagy német festő, 19. sz. közepe

Gyümölcscsendélet

olaj, vászon kartonra ragasztva

37*38 cm

j.b.l.: töredékes