216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Karszék, 2 db

633. Karszék, 2 db

Itália, 18. sz., tömör diófa, faragott és esztergált díszítéssel, bőr borítással, sárgaréz szegecsekkel

124*62*63 cm