216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Szalonasztal

664. Szalonasztal

osztrák, 20. sz. eleje, fenyőfa alapon mahagóni és topolyafa borítással, jávorfa és paliszander berakással, öntött sárgaréz veretekkel

82*120 cm