216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Dariusz családja átadja a kincseket Nagy Sándornak

53. Német festő, 17. sz.

Dariusz családja átadja a kincseket Nagy Sándornak

olaj, vászon

76*165 cm

sérült