216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Ebédlőasztal

701. Ebédlőasztal

magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, 3 vendéglappal, 12 személyesre kihúzható, egy vendéglappal: 79*162 cm

összecsukva: 79*104 cm