216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Íróasztal

708. Íróasztal

magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, lapján posztó betéttel, faragott díszítésű felépítménnyel, öntött sárgaréz veretekkel, sérült

101*110*64 cm