757. Miseruha és stóla
19. sz., bársony alapra erősített arany és ezüst szállal hímzett miseruha, stóla későbbi, kis sérüléssel, egykor Tóth János tulajdona a Mátyás-templomból, Sárdy János operaénekes hagyatékából
215*118 cm; stóla h: 210 cm