216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Diplomata íróasztal

663. Diplomata íróasztal

osztrák, 20. sz. eleje, fenyőfa alapon mahagóni borítással, öntött sárgaréz veretekkel, tetején bőr borítással, 3 db fiókkal, kis sérüléssel

85*224*104 cm