216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Kétajtós szekrény

634. Kétajtós szekrény

osztrák, 18. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa és paliszander berakással, figurális intarziás díszítéssel, eredeti zárszerkezettel, 1 db kulccsal, felújított

195*70*153 cm