634. Kétajtós szekrény
osztrák, 18. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa és paliszander berakással, figurális intarziás díszítéssel, eredeti zárszerkezettel, 1 db kulccsal, felújított
195*70*153 cm