216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Képóra

666. Képóra

osztrák, 19. sz. első fele, 4 dallamot játszó zeneszerkezet, két külön vízesést működtető mechanikus szerkezet, spindli járat, aranyozott ökörszemes keretben, képmezőn kis sérüléssel, szerkezet tisztításra szorul

99,5*80 cm