216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Magyarország térképe,1688

3. Wit, Frederic de (Gouda, 1629/31 - Amszterdam, 1706)

Magyarország térképe,1688

színezett rézmetszet, papír

690*970 mm

j.b.l.: Frederici de Wit Amstelodami 1688