672. Sarokvitrin
magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, hajlított üvegekkel, alul egy fiókkal, sárgaréz veretekkel, kis sérüléssel, 1 db kulccsal
164*95*64 cm