216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Sarokvitrin

672. Sarokvitrin

magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, hajlított üvegekkel, alul egy fiókkal, sárgaréz veretekkel, kis sérüléssel, 1 db kulccsal

164*95*64 cm