739. Kandalló óra és gyertyatartó pár
francia, 19. sz. vége, jelzett: "Jarnaud á Paris", felesütős szerkezet, fekete márvány tok, öntött bronz szerelékkel, római számos, percbeosztásos, zománcozott számlap, apró sérüléssel, működik
óra m: 46 cm, gyertyatartó m: 64 cm