216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Kandalló óra és gyertyatartó pár

739. Kandalló óra és gyertyatartó pár

francia, 19. sz. vége, jelzett: "Jarnaud á Paris", felesütős szerkezet, fekete márvány tok, öntött bronz szerelékkel, római számos, percbeosztásos, zománcozott számlap, apró sérüléssel, működik

óra m: 46 cm, gyertyatartó m: 64 cm