619. Asztal
Erdély, 17. sz., tömör diófa asztallap, ácsolt fenyőfa és tölgyfa lábazat, káván vésett növényi ornamentika díszítéssel és címerpajzsban 1540-es évszámmal, restaurált
72*107,5*95 cm