216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Asztal

619. Asztal

Erdély, 17. sz., tömör diófa asztallap, ácsolt fenyőfa és tölgyfa lábazat, káván vésett növényi ornamentika díszítéssel és címerpajzsban 1540-es évszámmal, restaurált

72*107,5*95 cm